TR EN
ONLINE ÖDEME

HAKKIMIZDA

Siz Değerli Müşterilerimize;

Firmamız 1 Ocak 1997 yılında İ.M.Ç (İstanbul Manifaturacılar Çarşısı) Bloklarında kurulmuştur. 1997 yılından bu güne kadar müşterilerine verdiği bütün hizmet ve çalışmalarının arkasında olan kendini her gün dünya teknolojisi içerisinde yenilemeyi ilke edinen firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır. Firmamız dürüstlük, doğruluk, insan sevgisi ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefeyi benimsemiştir. Firmamız ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır. ;

Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir. Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz. Kumaş dünyasındaki değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyen ve araştıran İpek Tekstil her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firmadır. Kendi içindeki çalışmaları personeliyle beraber keyifli bir görselliğe dönüştüren EVİPEK Tekstil bu keyfi ve birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşıyor. Bu yakın ilişki günün yükselen eğilimlerini, tüketici istekleriyle birleştirme konusunda İpek Tekstil’ e önemli kazanımlar sağlıyor.

Firmamız kurulduğundan bugüne kadar her zaman ilklere imza atan bir firma olmuştur. Hiçbir zaman taklitçi zihniyet içerisinde çalışmalarını yapmamıştır. Firmamızın bugüne kadar böyle bir zihniyetteki çalışmalara ihtiyacı olmamıştır. Taklit edilen değil piyasadan takdir toplayan bir firma olmuştur. Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, onlara hizmet olarak sunmaktayız. Her zaman ilkelerimiz arasında birinci olan kalite ve hizmete göstermiş olduğumuz titizliktir. Kalite olarak hiçbir zaman insanların sorun olarak karşılarına çıkacak mal ve hizmet üretmemişizdir.

Piyasadaki rekabet ortamında ayakta durabilmek başkalarının malını baltalamak, ucuz mal üretip tüketicilere dağıtmak, kalitesi düşük malların kalite bakımından yüksek mallarla aynı eş değerde tutmak, başkalarının müşterileri gidip diğer firmaları karalamak gibi ticari ahlaka sığmayan davranış ve tutumda bulunmak firma olarak kesinlikle yapmadığımız ve benimsemediğimiz bir davranıştır. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu yazıda, firmamızın çalışma özverisini ve hangi kurallara bağlı olarak çalıştığımızı sizlerle paylaşmak, bu paylaşımla sizlerin nasıl bir firmayla çalıştığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak amacını gütmektedir. Siz değerli müşterilerimize hayırlı ve bereketli işler temenni eder, saygılarımızı sunarız. 

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle İpek Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Felin Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir İpek Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Vizyonumuz Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

DEĞERLERİMİZ
Müşteri Odaklı
  • Değişen müşteri ihtiyaçlarını beklentilerini hızlı karşılamaya çalışırız.
  • Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.
  • Müşterilerimize rakiplerimizden daha iyi iletişim kurmak ve hizmet vermek için çabalıyoruz.
  • Müşterilerimiz için çözüm ortağıyız.
Sorumluluk
  • Toplumun bir parçası olarak, toplum sağlığı ve ihtiyaçları için duyarlıyız.
  • Çalışanlarımızın sahip olduğu bireysel inisiyatif gelişim ve ilerlememizin temel kaynağıdır.
  • Sürekli gelişim ve yenilikçilik topluma karşı olan sorumluluğumuzdur.
Kalite
  • Kalite anlayışımız, klinik başarının belirleyicisi olacaktır.
  • Kalite tüm ekibin sorumluluğundadır.
  • Kalite, kültür ve yaşam felsefemizdir.
İletişim
Evipek Kumaş Tekstil Sanayi ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Keyap Caddesi No: 43/A Yukarı Dudullu / Ümraniye , İstanbul (TÜrkiye)
+90 216 313 77 07-08-09 info@evipek.com / info@ipektekstil.org
Bizi Takip Edin
Evipek Tekstil © 2020 Tüm hakları saklıdır.